Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Állatokról kezdtem magamban...

Állatokról kezdtem magamban mondatokat alkotni és hangosan kimondani, így gyakorolni az angolt. Ellenőrizné és javítaná nekem valaki, ha nem jó?

Figyelt kérdés

A lot of food are made from pigs’s meat. – Sok étel készül a disznók húsából.

Owls only can be seen at night because they are nightly animals.

Kangarros can jump very high. – Magasra tudnak ugrani. They have got four legs but they use the their first legs than/like two hands. -

(itt azt szerettem volna írni, de szerintem nem jó, hogy 4 lábuk van, de az első kettőt kéznek használják.)

A lot of films were made from the lions.


2016. márc. 6. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

A lot of food is made out of pork.

(pig's meat > pork; food - megszámlálhatatlan fn, utána "is")

Owls can only be seen at night because they are nocturnal animals.

(only és társai a segédige és a főige közé ékelődik)

kengurut véletlenül elgépelted: kangaroos

tényleg kéznek használják? (they use their front legs as hands)

A lot of films were made about/of lions. (gondolom az oroszlánokról, és nem oroszlánokból)

2016. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

A lot of different foods are made from pigs’s meat.

Owls can be seen at night only because they are night animals.

Kangaroos can jump very high. They have got four legs but they use the their front legs as two nifty hands. They love boxing.

A lot of great films were made about the lions.

2016. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!