Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol hirdessem meg, hogy japan...

Hol hirdessem meg, hogy japan nyelvoktatast vallalok?

Figyelt kérdés
Nem csinaltam meg ilyet, es egyedul a Szabo Ervin Konyvtar ujsagfala jutott eszembe, ott szoktam latni mindenfele magan jellegu hirdetest. Koszonom, ha segitetek.
2016. márc. 9. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl kézenfekvő: az interneten. Kirakod a facebookra bejegyzésként, az ismerőseid tovább tudják osztani. Ezen kívül sokféle felület van, pl. facebook csoportok, vagy japán nyelvvel/kultúrával kapcsolatos felületek, ahol lehet. De szóba jöhet akár a középiskolád, munkahelyed stb. is.
2016. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jofogas.hu, zsibvasar.hu, aprohirdetesingyen.hu, iexpress.hu
2016. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na, hát Facebookon nem merem bevállalnia saját tanárom szeme láttára. :D Ezt nem írtam le. Mindenesetre köszönöm az ötletet.


Neked is köszönöm, második válaszoló, ezeket kipróbálom. :)

2016. márc. 9. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sok sikert!
2016. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi 〜(・ω・)ノ
2016. márc. 9. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy kiteheted az egyetemek, főiskolák hirdetőtáblájára is. Neten mindegyiknek megtalálod a címét. Én is így hirdettem annak idején, amikor egyetemistaként tanítottam. Csináltam olyan hirdetést, aminek az alján letéphető telefonszámok voltak. Pár hét alatt lett egy csomó tanítványom. Ráadásul egyetemistákat jó tanítani, mert elég szabad az időbeosztásuk. Dolgozókkal nehezebb, mert csak munkaidő után érnek rá.
2016. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo, ennek van/volt valami feltetele? :) engedely kell vagy barki barmit kitehet?
2016. márc. 9. 23:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmiféle engedély nem kell hozzá. Vigyél rajzszöget, amivel ki tudod tűzni a hirdetésed.
2016. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2016. márc. 10. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért érdemes utánamenni, kell-e engedély, mert nálunk pl. kizárólag olyasmit lehet elhelyezni a faliújságokon az egyetemen, amit előtte a HÖK jóváhagyott és lepecsételt. Bármi pecsét nélkülit azonnali hatállyal leszednek.
2016. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!