Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a Cosmopolitan...

Mit gondoltok a Cosmopolitan nyelviskoláról, esetleg tudnátok ajánlani más nyelviskolát?

Figyelt kérdés
A francia és az angol nyelvtanfolyamukra vagyok kíváncsi! Kérlek fejtsétek ki, hogy miért jó, illetve miért rossz, ha vannak tapasztalataitok. Vagy bármi más nyelviskolával kapcsolatban. Előre is köszi a válaszokat :)

2016. márc. 20. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jók.
2016. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nemreg mentem nyelvvizsgazni felsofoku komplexre angolbol es letettem. En ugyan nem jartam nyelviskolaba elotte mivel szerintem jobb modjai is vannak a nyelvtanulasnak. De a vizsgat magat ajanlom 😉 csak a nyelviskola az ... 14/l
2016. márc. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem bejött. Bár sajnos nem lett használható tudásom, de ez nem a nyelviskola hibája.
2016. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én most januártól májusig jártam hozzájuk a kb semmiről eljutottam a (ha mázlim van) átmegyek a középfokú vizsgán. Német nyelvről van szó.

Rosszat nem nagyon tudok mondani, az általánosokon felül (ami csoportos tanulást jelenti) tehát, hogy a tanár nem feltétlenül a te tempótban halad, meg, hogy akkor a legjobb, ha csoport tudásszintje kb. együtt van.

Ami viszont tök jó benne arra kb kevés a hely :). De a legfontosabb. A tanárok felkészültek, és qjók. Van sok német tanáruk köztük anyanyelvi is, és egy hallgatótárstól sem hallottam rosszat.

Amit külön kiemelnék, hogy van náluk kommunikációs tréning ami kb kötetlen, és ezért nem unalmas, sőt kifejezetten szórakoztató.

Én előtte még 2013-ban voltam egy esti tanfolyamon ami 3 hónapig tartott ha jól rémlik kedd, csütörtök este zajlott. Sajnos ott a lustaságom miatt nem jött a tudás, de a tanár ott is tök jó volt.

Most idén intenzívre jártam (minden nap volt 8:30-12:30-ig) és számomra ez sokkal hatékonyabb volt, szerintem azért mert nem volt időm nem tanulni:).

Sajnos tanulni kell otthon is, ha azt akarja az ember, hogy megtanulja a nyelvet. Én olyan 2-6 órát naponta még gyűrtem.

2017. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!