Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes japánt tanulni...

Hol érdemes japánt tanulni (több véleményre is kiváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó japán tanfolyamot(esetleg tanárt)? Kezdő vagyok és hobbiként szeretnék japánul tanulni. Esetleg tudnátok egy picit írni a tanárról? Pl. mennyit követel, milyen gyorsan halad, könyvek amikre szükség van. Ezen kívül egy körülbelüli árat és igazából bármilyen egyéb tapasztalatot az órákkal kapcsolatban tudnátok mondani. Előre is köszönöm

2016. márc. 22. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem nem ártana tudni, hogy az ország melyik részén keresel tanárt, hiába ajánlanak valakit ha 150 km-re lakik tőled. Én annak idején Pécsen a Jump nyelviskolában kezdtem tanulni, de a tanárom utána visszament japánba. Nem tudom, most is indítanak-e még japán kurzust.
2016. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá youtube-on és facebookon a Japán nyelvleckék magyaroknak-ra. A youtubeon vannak fent leckék, onnan megtudhatod, hogyan tanít. A facebookon meg egy csomó érdekesség mellett vannak olyan infók, amikből kiderül a többi is. És vállal órákat skypeon is, ha messze laknál.
2016. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) Egyébként lehetőleg Budapesten keresnék tanárt. A "Japán nyelvleckék magyaroknak"-ot ismerem és nagy kedvencem. Azt viszont nem vettem észre hogy aktívan órákat is ad :D Mindenképpen megnézem, köszi.
2016. márc. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!