Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL felsőfokú angol nyelvvizsg...

ECL felsőfokú angol nyelvvizsgán lehet magyar-angol és angol-magyar szótárt is vinni? Vagy csak magyar-angolt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno ('15 február) engedték mindkettőt.. bár ki sem nyitottam őket, mert nem voltak nehezek a szövegek. Másra meg nagyon nem jó, a fogalmazásnál nem nagyon lesz időd szótárazni.
2016. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Én februárban voltam és az első részhez nem lehet használni, de a fogalmazáshoz igen. Én vittem mindkettőt,és jól is jött, mert anélkül nem tudtam volna pontosan miről is kellett volna írnom.
2016. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Tudnátok mondani 1-2 jó tanácsot? :)
2016. ápr. 1. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon sok idegen szó volt a feladatos részben, alig értettem valamit,nem tudtam, hogy mit is kéne írjak hova, be is pánikoltam rendesen, hogy tuti nem fog sikerülni, de te ne így állj hozzá! Csak pozitívan, mert biztos sikerül! :)
2016. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. ápr. 3. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!