Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék levelezőtársat...

Hogyan tudnék levelezőtársat találni?

Figyelt kérdés
Angol levelező társat próbálok keresni (aki jobb esetben magyarul akar tanulni) de nem tudom milyen honlapokat keressek. Válaszokat köszi.

2016. márc. 31. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen oldal, a Livemocha, még régebben ott gyakoroltam a beszélgetést. Nem tudom, ki akar magyarul megtanulni onnan, de angolok vannak
2016. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) hát igen, nehéz olyan embert találni aki magyarul akar tanulni :P
2016. ápr. 1. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:

italki.com

lang8.com


Iszonyat sokan akarnak magyarul is tanulni, meg fogsz lepődni! :)


De ha nem kell feltétlenül anyanyelvi társ, én nyitott vagyok rá nagyon is. 90% feletti emelt angolt akarok csinálni egy hónap múlva, és utána sem állnék le a tanulással, mert célom a folyékony, anyanyelvi szintű nyelvtudás. Lang8-cal ki szoktam javíttatni, amiket írok, ott anyanyelvűek javítanak szövegeket, így is lehet tanulni. Senkivel is lehet levelezni :)))

2016. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt például magyarul tanulnak

2016. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
interpals.net
2016. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. ápr. 1. 23:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi de, maradnék még az anyanyelvi levelezőtársnál.
2016. ápr. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!