Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánljátok?

Melyik nyelvvizsgát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Angolból szeretnék középfokú nyelvvizsgát.

2016. ápr. 4. 16:30
 1/8 anonim válasza:
Telc
2016. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Telc
2016. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vess egy pillantást a Corvinusosra, mi velünk most ilyet csináltatott tanárnő és nekem elnyerte tetszésem ;)

De persze ottvan az előbb leírt Telc és még a BME is.

2016. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
telc
2016. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg többféle feladatsort, mert mindenkinek más az erőssége. Én ugyan c1en voltam, de b2es feladatsort is láttam már euroexameset, nekem pont jó volt. Főleg a szótárhasználat és a választható szóbeli partner lehetősége tetszett, de biztos van akinek ez nem ekkora plusz:)
2016. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is a telcen gondolkoztam, feladatlap alapján ez nyerte el leginkább a tetszésemet, de sok rosszat hallottam róla. (Hogy szándékosan lepontozzák a levelet)
2016. ápr. 6. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a telcet ajánlottam a kommentekben, viszont hallottam én is lepontozós történeteket, de én nem a levél oldaláról. Én csak arra tudok gondoltani, hogy a vizsgázük kihagytak pontokat, nem tartották meg a formális dolgokat, amikkel nagyon sokat lehet bukni. Az ismerőseim körében mind csak azok hasaltak ela vizsgákon, akik ceruzával írnak, ugyanis a telcen ez előírás. Mikor ben t voltam, mondták, hogy aki nagyon nem bízik bennük, írjanak tollal. Én úgy gondoltam, hogy egy hivatalos papírt nem írunk ceruzával, nem is értettem az egészet, mindaddig, amíg meg nem tudtam, hogy minden ismerősöm, aki cerzával írta a nylevvizsgáját 1-2 ponttal csúszott le mindig róla. Szóval csak óvatosan :)
2016. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ezzel én is vigyázni fogok.
2016. ápr. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!