Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A sky news az brit tv csatorna...

A sky news az brit tv csatorna? Jó angol tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Vagy mit ajánlotok brit csatornát? Amerikai nem érdekel :D

2016. ápr. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, a Sky brit
2016. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg se tudod különböztetni a kettőt, de máris eldöntötted, hogy az egyik nem érdekel?
2016. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és természetesen jó.
2016. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jú.
2016. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Zolly the Jolly,

Igazad van, rosszul fogalmaztam: Csak a Brit angolt szeretném megtanulni, az érdekel jobban. Az amerikairól nem fejteném ki a véleményemet, de természetesen nem zárkózom el, hogy ilyen ismereteket is megtanuljak...Ha rákényszerülök :)

2016. ápr. 7. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
BBC dettó!
2016. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régóta véleményem, hogy az se mindegy, mit hallgat az ember. A Sky meg európaibbemberebbközelibb. Egy időben a CNN volt csak elérhető nekem, hamar meguntam, hogy az egyenlőség jegyében egy szépségideáltól távolodó orientalista bemondó kiállt, és sokkolni akart azzal a hírrel, hogy egy pakisztáni faluban egy rendőr csúnyán nézett egy lakosra.

Igaz, amikor hetekig azzal kezdte a Sky, hogy a királynő mamája jól van és egyre jobban van (szálka miatt volt kórházban), az se volt jó. :D

2016. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Christ on a bike.... :D Az már majdnem komédia.. ez a nekem való, köszi!
2016. ápr. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!