Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitetek? ECL C1 nyelvvizsga,...

Segitetek? ECL C1 nyelvvizsga, többi lent

Figyelt kérdés
Ma nyelvcizsgáztam ECL C1 szerb nyelvvizsgát. És a kövire számitok: reading: kb 50 par %, writing kb 60%, listening kb 80%, speaking 45%kb ilyenkor mi van ? Megkapom a diplomát vagy nem? :/ ez osszesitve kb 60-61%

#egyetem #ECL #nyelvvizsga c1 bizonyitvany
2016. ápr. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem nem, mert az írásbelidre nem jön ki a 60. De fölösleges előre pontozgatni magadat, ebben nem te vagy az illetékes, várd ki az eredményt.
2016. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem köszi... há mit mondjak...elég nehéz volt..mondjuk a szóbeli témáról magyarul sem tudnék beszélni 15 percig... És ha a writing meglenne,akkor? :/
2016. ápr. 9. 07:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóbelin miről kellett beszélned?
2016. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szóbeli része viszont meglehet szerintem :)
2016. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Korrupció és közbiztonság
2016. ápr. 10. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is rossz százalékokra számítottam, hasonlóan mint Te, és végül sikerült, jobbak lettek a százalékaim.:) Neked hogy sikerült?
2016. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul csak a szobeli sikerult, az irasbeli 58% lett... Majd Decemberben ujra :)
2016. júl. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!