Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben nyelvet tanulni felnőtt fejjel? A kreatív nyelvtanulás tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés

Csak, mert nagyon nyomatják.

Nincs nagyon pénzem arra,hogy iskolában tanuljak nyelvet,de sajnos az a fajta vagyok akinek kellene egy tanár aki magyaráz.


Ebben a helyzetben érdemes megvennem a Kreatív nyelvtanulós csomagot?

Nincs túl jó nyelvérzékem és igazából azt sem tudom, hogy kell tanulni !

Ismertek jobb módszert ennél? (a nyelvi környezeten kívül)



2016. ápr. 19. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég hanyag vagyok ezért kellene egy tanár,mert nem biztos,hogy otthon egyedül menne nekem, de nem tudom megfizetni. Az iskola is pénz meg oda bejárni vidékről is.
2016. ápr. 19. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress az adott nyelven beszélő barátokat, és velük gyakorolj. Vagy levelezőtársakat. Vagy kollégákat. Vagy ivócimborákat. Vagy alapíts a hobbidnak megfelelő klubot, ahol a tagok csak azon a nyelven beszélgethetnek. Vagy legalább járj el másoknak a hasonló célú, beszédgyakorlós klubjába.

Eleinte nyögvenyelős lesz a nulláról indulni, de mindenki elkezdte egyszer.

2016. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyelv?
2016. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Angol és vagy spanyol/portugál
2016. ápr. 19. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Duolingo talán segíthet elindulni. Az is több mint a semmi.
2016. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!