Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikeres nyelvvizsga eredményem...

Sikeres nyelvvizsga eredményemet hogy számítják be a felvi.hu-n ha még nincs róla bizonyítványom?

Figyelt kérdés
Június 8-án fogok vizsgázni,remélhetőleg sikeresen. 30 nap múlva tudom meg az eredményt, viszont a bizonyítvány 60 napon belül érkezik meg. A felvin júli 12-ig tudok dokumentumot feltölteni. BME nyelvvizsgáról van szó. Azt írják az oldalon ,hogy a sikeres vizsgáról igazolást nem állítanak ki. Akkor most milyen dokumentummal igazoljam ha meglesz addigra a nyelvvizsgám? Vagy ezért már nem kapok pontot így? Valaki kérem segítsen!

2016. ápr. 20. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Csak azért kapsz pontot amit feltöltesz a felvire.
2016. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogják már beleszámítani, a májusi nyelvvizsgák az utolsók amik számítanak.
2016. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mekkora szemétség :(
2016. ápr. 20. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem szamoltal es mentel elobb vizsgazni? 2 heten mar nem mult volna a tudas a pluszpont viszont igen
2016. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek előbb,mert 5 évig tanultam németet gimnáziumban.Szeptembertől egy okj-s képzésen belül februárig angolt tanultam és február közepén kezdtem el készülni a nyelvvizsgára németből.
2016. ápr. 22. 07:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd azon a 8-10 napon nem fog múlni semmi, hidd el, viszont 28 ponton már esetleg múlhat a felvételed. Én a helyedben, ha még tehetném biztos átjelentkeznék (ha lehet ilyet persze). 8 nap alatt nem fogsz jobban megtanulni angolul.
2016. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!