Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú olasz nyelvvizsgához...

Középfokú olasz nyelvvizsgához TELC, ECL vagy Origó?

Figyelt kérdés

Hallottam már mindegyikről ezt azt, hogy az egyiknél a szóbeli nehéz, az írásbeli könnyű, a másiknál meg fordítva...

Elvileg lehet párosítani is őket, legalábbis úgy tudom, nem muszáj a két részt ugyanott letenni.

Én úgy néztem ki, hogy vagy egy komplett TELC, vagy írásbeli ECL és szóbeli Origó lenne a megfelelő.


Valakinek van tapasztalata ezekről? Csak mert mindenhol az angolról írnak, de engem az olasz része érdekelne, mert abból szeretnék először nyelvvizsgát, az angol sajnos nehezebben megy.



2016. máj. 2. 02:21
 1/1 aválaszolókirály ***** válasza:
Én a BME-t javaslom, nagyon korrekt, van fent mintafeladatsor is meg tudod nézni.
2016. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!