Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent magyarul?

Ez mit jelent magyarul?

Figyelt kérdés

Pár éve "tanultam" angolt, de kb. fél évente más tanárom volt, így kb semmi tudásom nincs.

A szavakat magában értem, de egyben nem biztos, hogy jó a jelentése.

A mondat:


"It matters not what someone is born, but what they grow to be."


2016. máj. 4. 22:39
 1/3 aválaszolókirály ***** válasza:
Nem az számít, hogy hova született, hanem mi lett belőle, amikor felnőtt.
2016. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Mi koze a tanaroknak ahhoz, hogy amit par eve tanulsz azt sem tudod? A tanar nem tud helyetted tanulni. Onszorgalom is kell.
2016. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszi.


Második:


"Mi koze a tanaroknak ahhoz, hogy amit par eve tanulsz azt sem tudod? A tanar nem tud helyetted tanulni. Onszorgalom is kell."


Tök egyszerű.


1. Nem pár évet tanultam angolt, hanem pár éve. Egész pontosan 6 éve láttam utoljára angol könyvet.


2. Két évet "tanultam" angolt, de ez alatt fél évenként más tanárunk volt. De szó szerint.

Szabad foglalkozás, osztálykirándulás megbeszélése, és ezen kívül minden volt csak tanulás nem.

Amikor volt bármi is, akkor megragadtunk a kutya, cica, anya, apa "színvonalnál".

Néha bekerült a terembe egy őskori kazettás magnó, és akkor hallgattunk némi szöveget, amit kb. senki nem értett.


Így lehet bármi szorgalmad, max ha az anyagiak engedik jársz külön tanárhoz.


Azért nem vagyok annyira sötét, mint ahogy ez látszódhat, hisz a némettel semmi gondom nincs, ott normálisan meg voltak tartva az órák, befejeztünk egy könyvet, akkor jött a következő, és tényleg volt tanulás, érettségi, nyelvvizsga.

2016. máj. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!