Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC B2 Angol nyelvizsgáról...

TELC B2 Angol nyelvizsgáról pár dolgot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
pl: Milyen feladatokat kaptatok,mennyire volt nehéz

2016. máj. 5. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ugyanolyan szinten van mint a közép angol érettségi, csak a levél hivatalos,nem baráti,a listening egy picit nehezebb.Szóbelin ketten mentek be, be kell mutatkozni egymasnak, kaptok feladatokat, lehet az közös partyszervezés(szülinapi buli egy baratnak, penzgyujtes valaminek), elotte pedig egy tema kifejtese van.(Okostelefonok,football hooligans,szemetelés,egy film amit moziban láttál, egy könyv amit legutobb olvastal stb.) Én 1 éve csináltam és szinte ugyanolyan eredmenye lett mint a közép angolomnak. Egyebkent ajanlom a telcet nagyon :) sok sikert!
2016. máj. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!