Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség az egy nyelvű...

Mi a különbség az egy nyelvű és a két nyelvű nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
Inkább a főbb kérdés az lenne, hogy ha van ez a két opció mint pl a Társalkodó nyelvvizsgánál. Én választhatom meg, hogy melyiket szeretném csinálni a kettő közül? Mert nem ugyan azok a feladatok.
2016. máj. 10. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy nyelvűnél egyáltalán nem használhatsz szótárat, illetve nincs fordítási feladat. A két nyelvűnél bizonyos feladatoknál megengedett a szótár használata.
2016. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak mert a társalgónál végtelenül egyszerűbb a kétnyelvű írásbeli... össz vissz 1 levelet kell írni ott is választhatok 3közül, illetve egy igaz hamis 16 kérdéssel és egy szöveggel. ennyi. az egynyelvű meg ugyan ez plusz még van egy behelyettesítős feladat, nah azt akartam elkerülni ahogy látom így sikerült is.
2016. máj. 10. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem rövid az idő? Mert kétnyelvűeknl ezt vettem észre, hogy azért nehéz. Legalábbis számomra
2016. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sőt a 2 feladatra 75 perc van ha jól emlékszem... az még sok is.
2016. máj. 11. 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik, akkor válaszd azt. :) Én először kétnyelvűn voltam BME-n és úgy elhasaltam, ahogy csak tudtam. Semmi plusz tanulással elmentem TELC egynyelvűre és simán meglett. Szóval attól függetlenül, hogy két különböző nyelvvizsga központnál csináltam, a kétnyelvűt jelentősen nehezebbnek éreztem.
2016. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, de talán az esetemben a legfontosabb tényező az, hogy össz-vissz alap fokról beszélek =9 Katonai pályámhoz az kell és szerettem volna relatívan biztosra menni.
2016. máj. 11. 10:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah meg van, ugye ez ahol 16 igaz hamis ill 3 levél közül kell választani a két nyelvű verzió. Itt ugye a szóbeliben lenne a nehezítés. de hát ugye az már meg van nekem :D Szóval tulajdonképp ez egy kis kapu a könnyítésre amit meg is teszek.
2016. máj. 11. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!