Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás otthon?...

Angol nyelvtanulás otthon? Mire lesz szükségem? Szótár, könyv. Tudok angolul, de szeretném bővíteni a tudásomat.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, az elmúlt 4 évben nem igazán haladtam az angollal(számomra rossz volt az angoltanár,nem szerettem)most hogy 9.-es leszek újat kapunk. Ezen a nyáron szeretnék angollal foglalkozni,hogy egy kicsit behozzam a lemaradásomat(tudom,4 évet nem fogok behozni).

(Esetleg ingyenes oldalakat is mondhattok,de jobb lenne ha otthon,egyedül,magam tempójában tanulnék.)



2016. máj. 16. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Youtube 4 hét alapszinten angolul, a többi fizetős lenne amit tudnék ajánlani.


Learn english with jennifer szintén youtube-on még van több egynyelvű is, de szerintem kezdésnek kell jó magyar magyarázat...

2016. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 s55 ***** válasza:
Szerintem kezdj olyan dolgokat nézni/olvasni/hallgatni angolul amik tényleg érdekelnek, ezzel lehet a legkevesebb fáradtsággal tanulni, hiszen azzal foglalkozol, amivel egyébként is.. Angollal könnyű dolgod van, hiszen kb mindenről tudsz angolul foglalkozni, illetve ha esetleg valamit nem értesz, könnyű segítséget találnod interneten is
2016. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak kendd rá az előző tanárodra a hiányos nyelvtudásodat, az mindig beválik :D
2016. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dohár Péter

[link]

2016. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!