Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nem küldene nekem ECL...

Akoos kérdése:

Valaki nem küldene nekem ECL német C1 kidolgozott szóbeli tételeket? :D

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pofátlan kérés, de olyan jó lenne látni, hogy más milyen gondolatokat gyűjtött össze 1-2 témához, mert vannak olyanok, amikről még magyarul sem tudnék sokat mondani :(

2016. máj. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha fizetsz érte elküldöm őket kidolgozva, már bocs de ingyen senki nem fogja elküldeni a saját munkáját (kivéve ha az egy nulla)
2016. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:( Én később elküldeném szívesen bárkinek a sajátomat (ha lenne), nem minden a pénz.


Kíváncsiságból megkérdezem, mennyiért adnád őket? :D De ez elég rizikós dolog, mert kifizeti az ember, aztán nem is tetszik neki, ami benne van, akkor mi van? :)

2016. máj. 19. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igy jártál, nyomorék lusta vagy
2016. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez szomorú, az ember segítségért fordul, erre belérúgnak...
2016. máj. 19. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Tudod az hogy egy két tippet kérsz az más, mint egy rendesen kidolgozott anyagot, a kettő nem ugyanaz.

Elég szégyen hogy C1-re mész és magadtól ennyit nem tudsz összerakni, vagy ezen a szinten azért már illik a googleben németül, illetve német oldalakon keresni, nem kell lustának lenni...

2016. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!