Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen kérdések és párbeszédek...

Milyen kérdések és párbeszédek fordulhatnak elő EUROEXAM szóbeli vizsgán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma volt a nyelvvizsga írásbeli része (angol,B2) és holnap lesz a szóbeli. Ha voltatok már euroexam nyelvvizsgán vagy ismerősötök mesélt róla akkor kérlek írjátok le,hogy milyen kérdések, témák, párbeszédek fordultak elő.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2016. máj. 21. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én márciusban voltam. Az elején átlagos kérdések voltak pl meséljek magamról,hol dolgoznék szívesen.

A szituáció:

-boltban vásárlás(érdeklődni egy adott termékről)

-szólni egy barátnak telefonon,hogy késni fogsz

- meggyőzni egy rendőrt,hogy nem az én hibám volt az ütközés

Kép:

egy autós baleset volt, a nő elaludt->sietett->nem figyelt,a másik fél akinek megsérült az autója elment a bankba kölcsönt felvenni,hogy megjavítsa

Párbeszéd:

milyen hatással van a sport az ember életére?4 dolgot kellett mondani,majd közös megegyezésre kellett jutni a pároddal.

Sok sikert! :)

2016. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik rövid szituáció az volt, hogy a szomszédom folyton az én házam előtt parkol, szóljak neki hogy ez így nem járja... De csak nem akart elállni onnan, hát lányos zavaromban azt mondtam hogy adja el az autóját :D

Euronál számíthatsz csavarokra, szerintem az egyik legnehezebb nyelvvizsga.

2016. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiból jó, hogy olyan sokat nem kell beszélni, max. 3-4 mondat elég minden kérdéshez.

Viszont ezekre nagyon nehéz előre felkészülni, tényleg spontán kell jönni mindennek.

2016. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!