Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol középfokú nyelvvizsg...

ECL angol középfokú nyelvvizsgán milyen levél témák lehetnek?

Figyelt kérdés
Hivatalos, vagy baráti, és azon belül mi?
2010. ápr. 10. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

pont ma irtam kettőt mert én jövő héten nyelvvizsgázok


pl... miért jó több gyerekes családban élni, előnyök, hátrányok, milyen a te családod ilyesmi


vagy

miért hasznos a számítógép, mire használják a gyerekek

neked van e internet hozzáférésed


ezek esszé típúsúak

az előző két vizsgán voltam

két email volt mindkétszer


zajártalomról kellett irni meg volt még jelentkezni kell valami táborba...

remélem segítettem valamit

2010. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én felsőzni megyek, de a tankönyvemben rengeteg téma le van írva a gyakorló feladat sorok után, esetleg ha van ilyen ECL könyved, nézd meg a hátuljában vagy kölcsönözz könyvtárból, barátoktól. Ráadásul a szempontokat is megadja,hogy milyen szerkezet szerint építsd fel a levelet + nyelvtan. Szerintem érdemes, ha komolyan gondolod. Egyébként találtam a neten egy ilyen összefoglaló tételsort a középfokú nyelvvizsgáról, itt a link: [link]

Remélem hasznát veszed! Ha bármi kérdésed van,írj! :)

2010. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 11. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!