Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Békéscsabán hol tudok magán...

Békéscsabán hol tudok magán angol tanárhoz jelentkezni?

Figyelt kérdés

Eddig már jártam tanárhoz, de most újat kell keresnem, az előzőt meg a szülők ismerték. Most vagyok 11 es és szeretnék középfokú nyelvvizsgát letenni minél hamarabb. Heti 2 órában sem lenne rossz, amúgy is itt a nyár.

Ha ismertek tanárokat, légy-szíves árat is írjatok

17F



2016. máj. 23. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet már késő, de azért leírom. Azt hiszem az Ipartestület felett az emeleten (Kossuth tér 8)-ban lehet tanulni angol nyelvet. Nem vagyok benne biztos, ha jól emlékszem az épület előtt egy hirdető táblán olvastam. Árat sajnos nem tudok..

(Megjegyzem, az alsó szinten vagy egy menő kubai bár, hátul pedig egy komoly box edzőterem. Mindenképp megéri elnézni oda)

2016. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!