Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen kérdéseket tesznek fel...

Milyen kérdéseket tesznek fel szóbeli nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

origo, angol, középfok

elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnek, hogy kitől mit kérdeztek :)


köszönöm!



2016. jún. 1. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanulsz-e vagy mit csinálsz -

Magadról beszéltetnek

2016. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ziopp ***** válasza:

Please tell me/us about yourself! vagy valmi ilyesmi volt az eleje :))

My surname is....I was born....I have got....I haven't...

I don't like... I live in.....

Majd beleszóltak:

How......here? Kb.ennyit értettem... Furcsán pisloghattam mert megismételte a kerdező....csak sejtettem, hogy azt kérdezi hogy jöttem ide....ment a rövid válasz by bus, and by train.....

Jött a következő kérdés:

Have....You..alredy.....been...summer holiday....this year.... Ezeket a szavakat vettem ki...valasz:

Unfortunately, I haven't...yet. Because I always learn English... :))

Megkérdezték, hogy 'hogyan tudom összeegyeztetni a lakóhelyem és a munkahelyem távolságából adódó utazásokat, a családi élettel'....Ez igy talan nehéz kérdésnek tűnik, de mivel minden szót értettem, nagyon szépen tagolva tették fel a kérdést...igy úgy érzem jó választ adtam: It's a secret.

De mégis, hogy ? (Mert 450km...) Mondom: I don't make it...... It's very hard and I have many problems...Not to good this....

Ennyi volt, mondták beszéljek a kivalasztott,kihúzott képről...

2016. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ziopp ***** válasza:

Ja, nem lett persze kivalló....

Ami fájt egy kicsit a 'szókincsre' kapott pontom, mert kb.12 vizsgazhattunk az nap és enyém lett majdnem a legsz....bb, pedig egy szódolgozatnál biztos, hogy top3-ba lettem volna -többiek szerint is-. De ez is bizonyítja nem elég megérteni a szavakat, a fejben tudni, hanem szép mondatba foglalva előadni...a vélt tudást nem tudják pontozni...

Na mind1...összesen annyi pontom lett a szóbelin, hogy amennyiben hozom a szöveg hallgatásra elvárt minimum pontot, akkor siman meg van. Eleg jó lett a hallgatasom, így jóval 70%felett landolva meglett a szóbeli...


Szerintem teljesen korrekten álltak /face to face/ a vizsgázóval a szóbeli.../amúgy ezért is érthetelen számomra az írásbeliken alkalmazott 'merevedésük'.../

Bár aki sokat gyakorolja a tip.feladataikat előbb utóbb /van ismerős aki 8.alkalomra se../ át megy....

2016. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!