Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi számít megbízható angol...

Mi számít megbízható angol tudásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron közösségi szolgálatra jelentkeztem, amin ha minden igaz külföldi (velem egykorú) gyerekeket kell kísérgetnem! Lehetett választani ,hogy miben szeretnék azon a héten segíteni és a "Kísérőt" írtam be. De elbizonytalanodtam, még kilencedikes vagyok kéttan nyelvűbe járok. Nem tudom ,hogy milyen az angol tudásom, nem akarom őket félrevezetni. A tanárom szerint B1-es szinten vagyok. Kérdéseket könnyen megértem, válaszolni is tudok, illetve lesz a csoporttal egy angol tanár aki nagyon jól beszéli a nyelvet! De nem tudom ,hogy jó ötlet-e..

Tudom ,hogy elég értelmetlen lett, meg igazán nem is ebbe a témakörbe való, de szerintetek? Mi számít megbízható tudásnak?

Nagyon szépen köszönöm, a válaszokat előre is!:)



2016. jún. 1. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ez nagyon jó ötlet, te is sokat tanulhatsz és azért olyan oltári nagy butaságokat, nem hinném, hogy mondanál :) Némi hiányosságból lehetnek vicces félreértések, de szerintem szívesen veszik a segítséged. Én úgy gondolom, hogy megbízható tudás alatt olyasmit értenek, hogy egy alap szinten megérteted magad, nem kell semmiféle szakmai, vagy speciális szavakat ismerned, egy általános beszélgetéshez kell a tudásod. Ha tudod előre, hogy merre mentek, milyen programokra kell kísérned a csapatot, esetleg előre fel is készülhetsz. Sok sikert!
2016. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2016. jún. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!