Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol amerikai nyugdíjasokkal lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hallottam múltkorában, hogy van egy olyan oldal, ahol 'unatkozó' amerikai nyugdíjasok beszélgetnek veled szívesen, te tudod tanulni a nyelvet, ő meg nem unatkozik. Viszont én nem találtam olyan oldalt. Ha valaki ismeri légyszíves ossza meg velem. Köszönöm!

2016. jún. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
www.boredpensioners.com
2016. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem érhető el oldal ilyen címmel.
2016. jún. 1. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sok van."senior chat rooms" alatt. US, UK, NZ, AUS, az egesz vilag tajarol.
2016. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán találtam ezalatt sem olyan oldalakat, ahol kifejezetten ilyen nyugdíjasok vannak, akik beszélgetni akarnak nyelvtanulókkal. Inkább csak ilyen nyugdíjasok közötti beszélgetős oldalakat találtam.
2016. jún. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!