Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki pár mondatot angolul...

Valaki pár mondatot angolul írni nekem?

Figyelt kérdés
Kéne pár mondatot írjak angolul aribnb-s házigazdának, de nem tudok angolul.

2016. jún. 3. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Why should i have taken an umbrella and galoshes, when Mrs Bramble my housekeeper and her slip disc which she has had since her childhood forecast fair weather?
2016. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 s55 ***** válasza:
Mit szeretnél írni, ha magyarul kéne? Gondolom bármilyen angol mondat nem jó.
2016. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, de tényleg. 3 mondat kéne csak.
2016. jún. 3. 11:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Carolina!

Olivia vagyok, magyar egyetemista hallgató. A barátommal, Milánnal, aki szintén egyetemi hallgató, négy napot fogunk Rómában tölteni nyaralás céljából.

A repülőgépünk 13:25 perckor száll le Rómában junius 8-án. Körülbelül 16 órára érünk a szálláshoz.

2016. jún. 3. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Dear Carolina!


I'm Olivia, hungarian college student. We going to have our 4 day holiday in Rome with my friend, Milan, who is also a college student.

Our plane will arrive in Rome at 13.25 on the 8th of Juni. We will arrive to the accomodation at ca. 16 o'clock.


Nem biztos hogy teljesen hibátlan, de a célnak szerintem tökéletesen megfelel :)

2016. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm. Ez tökéletes lett. :)
2016. jún. 3. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!