Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Au pair munka Németországban....

Au pair munka Németországban. Érdemes belevágni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egyetem után szeretnék Németországban dolgozni. Jelenleg erős középfokú nyelvtudásom van, de gimi óta sokat felejtettem. Emiatt gondoltam, hogy az utolsó év előtt fél évre kimennék au pairkedni. Ennyi idő alatt fel tudnám magam hozni olyan szintre, hogy utána a felsőfok ne okozzon problémát? Úgy gondolom munkavállalás szempontjából mindenképp előny lenne, adna egy kis magabiztosságot, hogy fél évet voltam már anyanyelvi környezetben.

2016. jún. 4. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz a házibácsival!

Nehogy egyéb szolgáltatásokat is kérjen


Igaz Németországból még gyorsan haza lehet menekülni...

2016. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán eladnak örökre, de nem baj.
2016. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ennyi elég is volt a trollkodásból, értelmes válaszokat várok!
2016. jún. 4. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! En angliaban au pairkedek regota, jarj jol utana a csaladnak, hogyy nehogy baj legyen. Az aupairhungary ugynkseg p in gen kzvetit. Aaa boocsi a helyesiras miatt, meghulyult a telom
2016. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszi a tanácsot! Te is az aupairhungaryvel mentél ki? :) Úgy tudom, hogy lehet a fogadócsaláddal skype-on beszélni előtte és ha szimpatikusak csak akkor vállalod :) Angliában milyen? Melyik városban vagy?
2016. jún. 4. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:

#3


1es voltam

komolyan mondom! sokan megszvták már!

2016. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. En nem ugynokseggel jottem, aupairworld-on tallatam a hosztcsaladom, szoval bator voltam. En nem skypeoltam veluk, par email es facebook, szoval eleg meggondolatlansag volt, de szerencsere jo csalad, szoval azota is ittvagyok. Skype-olhatsz a csaladdal, meg mindenkeppen kerd, hogy beszelhess az elozo au pairrel. Egyebkent Londonban elek.
2016. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerülne felhozni a német nyelvtudásodat, hiszen nyelviskolába is járhatsz, amit a család fizet, itt pedig elmehetnél egy német felsőfokú képzésre. Plusz ugye a családdal is rengeteget gyakorlod.

Én is az aupairworld honlapon találtam a családot, szerintem mindenféleképpen beszélj velük skypen előtte, többször is, hogy mielőtt odamész, kicsit megismerhessétek egymást, ne akkor derüljenek ki a dolgok, mikor már náluk élsz. :)

2016. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem kell bszrni, csak az a lényeg, hogy jó előre építsd ki a menekülési útvonalat.


Legyen kész akcióterv arra az esetre ha gond van.

Legyen nálad telefonszám (nagykövetség, rendőrség, ismerősok stb..) ha menekülni kell.


Tervezd meg előre hogy hogyan lesz pénzed vonatjegyre vagy egyébre hogy ha baj van. Ki tud majd neked segíteni...


Szóval szerintem menjél, de legyél óvatos!

2016. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!