Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg lehet úgy...

Meeko2422 kérdése:

Szerintetek meg lehet úgy tanulni egy nyelvet, hogy a 0-ról indulva kimegyek az országba ahol beszélik?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ragad. Tanulni kell ott is.
2016. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgyis meg lehet tanulni 0-ról, hogy itthon maradsz, ezért nyilván ez is működne.
2016. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó estét!


Vannak személyes tapasztalataim,és sezeintem meglehet,de nagyon nehéz véleményem szerint,de sokkal könnyebb otthon megtanulni szerintem,ha elindulsz egy tanfolyamon.Külföldre menni szerintem csak úgy éri meg,ha már beszéled egy minimális szinten a nyelvet (A1-A2.es nyelvvizsgával minimum,de jobb,ha B1-es).(De ez az énvéleményem,biztos lesz olyan aki nem ért velem egyet.)

2016. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*szerintem
2016. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is, és nekem is ez a véleményem :-)
2016. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem személyes tapasztalatom van... Én külföldön tanultam 3 évig és nem nagyon foglalkoztam a nyelv tanulással de rákényszerültem h megtanuljam es három évnyi kint létnél sikeres felsőfokú angol nyelvvizsgat tettem 15 évesen :)
2016. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szinte 0 nyelvtudassal jottem egy orszagba lassan 2,5 eve ( 2 eve kb itt is elek ) , es szep lassan ragadt ram sok minden. mostmar jol beszelek, a helyesiras is megy, de sokkal elorebb lennek, ha legalabb alap fokon beszeltem volna . ameddig semmi nyelvtudasom nem volt ezen a nyelven, addig angoloztam, majd szep lassan ratertem erre a nyelvre. nekem " konnyu", mert a baratok , munka, stb kornyezet miatt ra vagyok kenyszerulve a nemet nyelv hasznalatara, de azt mondom, hogy ha nem tanul melle az ember szotarbol, konyvbol , filmekbol, stbbol semmit, akkor nagyon lassan ragad a tudas.
2016. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!