Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha október végén megcsinálom...

Ha október végén megcsinálom a nyelvvizsgát és most idén felvesznek majd egyetemre akkor október végétől nem kell majd angolra járnom?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

?


Melyik szak, melyik egyetemen? Milyen angol? Angol, mint egyetemi tárgy? Az adott szakon kötelező nyelvet tanulni?

Olyan nincs amúgy, hogy félévközben hirtelen nem kell már tovább járnod egy tárgyra.

2016. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miskolci egyetem, nemzetközi gazdálkodás európai uniós üzleti szak. De azóta megnéztem és szakmai angol kell oda majd a 4. év végére nem pedig általános :D

És igen egyetemi tárgy. Rendben ezt nem tudtam hogy fél év közbe van-e ilyen vagy sem de akkor maximum második félévtől nem kellene menni.

2016. jún. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!