Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb nyelvsuli?

Melyik a legjobb nyelvsuli?

Figyelt kérdés

Nézegettem facebookon iskolákat, de nagyon nagy a választék.


Tower?Dover?Behappy?Euro?Katedra?Speak?



#angol #nyelvtanuláscsoportosan
2016. jún. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Katedra jó, ezt tíz évvel ezelőttről tudom. A Speak pedig nagyon szimpatikus nekem, elgondolkodtam már rajtuk, de még nem ismertem meg őket.
2016. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Shetland.
2016. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es: nem lenne velük gond, csak a tanfolyami tájékoztató szerint hétköznap délelőtti kurzusaik vannak. Nyilvánvalóan nem családos, dolgozó emberek a célközönség sajnos. Pedig már rég keresek angol C1-es tanfolyamot, amit be tudnék illeszteni az életembe :(
2016. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami fatál félreértés lehet, mert ami honlapot én megnyitok, ott a kezdőlapon az épp kurrens nyári intenzív plakátján is az van, hogy beosztás délelőtt 9-től vagy este 17-től...

Vagy eleve a hétköznappal van bajod? Hétvégi tanfolyam az valóban bajosabb.


Egyébként nem akartam az egyes után még egyet hozzászólni, de akartam írni máshol már hangoztatott véleményemet, hogy tök mindegy, milyen a nyelviskola. A lényeg az, hogy az az egy tanár, aki bejön a terembe, az visz-e téged, vagy nem. Ha jó a tanár, akkor mindegy, hogy a város másik végén van a nyelviskola, mindegy, hogy nyikorognak a székek, mindegy, hogy dobozhangú a hanganyagok lejátszására szánt eszköz, stb. Illetve, van, akinek ezek a fontosak. :)

2016. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztán persze rájöttem én is, hogy látszani az látszik az angol C1-nél, hogy két délelőtti tanfolyam van. Azért nekem ez nyilvánvaló volt, hogy sajthiba. :) De most már helyesbítették a honlapot.
2016. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!