Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretném letenni a középfokú angol nyelv vizsgát. Véleményem szerint jó vagyok angolból, angol szakra tanulok tovább egy elég erős iskolába. Nyilván fogok járni külön angol tanárhoz, hogy gyakoroljak de mivel még csak most gondolkodtam a dolgon nem tudok sok mindent a vizsgáról.
2016. jún. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehéz e a vizsga? Érdemes ilyen korba megírni? Hogy tudnék gyakorolni rá?
2016. jún. 12. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. Tudásfüggő. Tanárok tudják felmérni a tudásod. A vizsgáról is tudnak neked mesélni.
2016. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokféle nyelvvizsga létezik, melyeken eltérőek a feladatok. Mindegyikre máshogy kell készülni. Tanároddal kiválasztotok egy neked tetszőt és arra gyakoroltok. Ahogy az előttem lévő is írta, nem lényeg a korod.
2016. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy megbízható tanár ismerősök útján. Még nem is feltétlenül kell különórákat venned, otthon is fel lehet készülni rá (amennyiben valóban jó az angolod). Nyugodtan mondd meg a tanárnak, hogy mérje fel a tudásod, elég lesz-e a középfokúhoz. A következő lépés kiválasztani egy nyelvvizsgát, aminek a honlapján biztos van fent mintafeladatsor, illetve megoldókulcs. Töltsd ki, és ellenőrizd le magad, tanulságos lesz. Nézd meg milyen tételek szoktak lenni szóbelin, stb.


Egyébként középszintű érettségik megoldásával és kitöltésével is gyakorolhatsz, mert hasonló egy nyelvvizsgához. Aki egy középszintű érettségit 75-80% fölött ír meg, az a nyelvvizsgát is sikeresen teljesíti (szerintem).

2016. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!