Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL angol felső hallásértés...

Az ECL angol felső hallásértést nehéznek találtam. Melyik más nyelvvizsga központ hallásértés része könnyebb?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is nehéznek találtuk januárban, bár nekem nagyon jó lett, de az eddigi eredményeimhez képest látszott, hogy kicsit túlzás az ECL-es listening. Középfokot Telcen csináltam, az nem volt nehéz, de még nem hallottam felsőfokot Telcből. De szerintem érdemes rágyúrni az ECL-es hallásértésre, mert maga a vizsga jó, és reális tudást mér fel. :)
2016. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a gyengém a hallásértés, ami meg is látszott a telc középfokú nyelvvizsgám eredményein. Minden vizsgarész 90+, kivéve a hallott szöveg, mert az 67%. Felsőfokú nyelvvizsgára a TELC-et kizártam, mert azt én borzasztóan nehéznek találtam, s végül az ECL-t találtam korrektnek. S végül 75% lett a hallássértésem. Szóval véleményem szerint az ECL lesz a legkönnyebb ezen szempontból, de tudod, ez szubjektív, teszteld le saját magad. :)
2016. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!