Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam nyelvvizsga esetében...

Euroexam nyelvvizsga esetében hogyan lehet egy szöveget elolvasni normálisan, hogy ha egy hosszabb szövegre 10 perc jut?

Figyelt kérdés

Most nézem, hogy az euroexam vizsga hogy néz ki.

Nem találom nehéznek a szövegértést, azonban az időt keveslem...

Most csak 10 perc van arra, hogy elolvassam a szöveget normálisan és akkor még jelölgessem be a válaszokat, meg még gondolkodjak is,hogy ha valamit nem tudok egyből...


2016. jún. 19. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
úgy van megírva a szöveg, hogy B2 szinten elég legyen az elolvasáshoz, értelmezéshez.
2016. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj a Euroexammal.
2016. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én márciusban voltam vizsgázni,nekem elég volt az idő,de ez attól is függ,hogy valaki milyen gyorsan olvas/értelmezi a szöveget, milyen nehézségű az a vizsga. Én úgy csináltam,hogy gyorsan átfutottam a szöveget és utána a kérdéseket olvastam alaposabban,majd visszakerestem a szövegben a választ. Végül 88% ez a része a vizsgámnak. Ha viszont tényleg kevésnek érzed ezt az időt,akkor érdemesebb egy másik nyelvvizsgát megnézned. Sok sikert kívánok!
2016. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másik vizsgát!
2016. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!