Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jó angolos- Lenne...

Valaki aki jó angolos- Lenne szíves ezt lefordítani nekem?

Figyelt kérdés

[link]


Mióta az eszemet tudom, németet tanulok, és ebből aligha értekegy- két szót. Előre is köszönöm. :)



2016. júl. 4. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Bongo tudja,hogy Jackson mindig felkel bajt keverni a társával SHAMMIval,Shamminak van egy crush titka Jacksonban,melyet folytat de tagadja,Jackson felkel hogy lássa elaludni több mint egy alkalommal.


Bongo miért nem akarja Shammi elmondani nekem hogy belém van esve?


Bongo tudja hogy Shammi fél megnyílni az érzéseivel Jackson felé.. Fél hogy összetöri a szívét.


Kb ez.

Persze biztos vannak benne hibák,de ez nem egy szépirodalmi szöveg,gondolom erősen szlengesen van angolul leírva. Szerintem. :D

2016. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Shamminak van egy crush titka... = Shammi titokban odavan Jacksonért, amit továbbra is tagad, annak ellenére, hogy Jackson többször is arra ébredt, hogy Shammi nézi, amint alszik
2016. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, aranyosak vagytok. :)
2016. júl. 4. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm #2. :)
2016. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!