Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Augusztusi nyelvvizsgán van...

Augusztusi nyelvvizsgán van esélyem?

Figyelt kérdés

Diploma miatt szükségem van nyelvvizsgára. 10+ éve tanulom az angolt, szóval nem kezdő szintűnek érzem magam. Augusztus végén találtam egy BME nyelvvizsgát. Van esélyem felkészülni rá úgy egy hónap alatt?

1 évig tanultam BME-s nyelvkönyvből, szóval nem ismeretlenek a feladatok sem. Vélemény? Tapasztalatok? Írásbeli+ szóbelit is szeretném még most, de gondolkozom azon is, hogy csak az írásbelire megyek el. Elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren.



2016. júl. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Lehet. Nem tudom. Fogalmam sincs, honnan kellene tudnunk, hol áll a nyelvtudásod, illetve milyen eredménnyel töltöttél ki próbateszteket.
2016. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom.

Lehet rosszul fogalmaztam. Tapasztalatokra épült válaszokra vagyok kíváncsi.. kinek mennyi időbe telt a felkészülés, stb. Reális lehet-e ennyi készüléssel a siker, ilyesmi.

2016. júl. 6. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is augusztusban megyek,és én is egy hónapot hagytam magamnak a felkészüléshez :) Csak én Telcre,angol felsőfok. Szerintem nem éri meg kihagyni a szóbelit,egy fun az egész, tényleg..bemutatkoztok, és egy kicsit beszélni kell,kérdezni a másiktól, stb(telcen párosával hívnak be,máshol nem tudom)..tényleg egyszerű,de ha nem sikerül, akkor megkapod az írásbeli bizonyítványt, és legközelebb elmész újra szóbelizni..de add meg az esélyt magadnak
2016. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálsz pár feladatot, abból látod, hogy menne kb egy vizsga. Ha jól megy és odarakod magad, elég lesz 1 hónap.
2016. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10+ év tanulás után, köztük egy év vizsgaspecifikus tankönyv mellett égő lenne, ha nem sikerülne. Méghozzá mindkét fele, minek húzni az időt?
2016. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!