Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív nyelvkönyv váráslás...

Kreatív nyelvkönyv váráslás közösen? Norvég, Horvát, Portugál.

Figyelt kérdés
A 22.000 nekem sajnos megfizethetetlenül sok, de a fent felsorolt nyelvek érdekelnek. Ha esetleg mást is, akkor üzenjen nekem. Ha 2-3-4 ember van fele-negyede ár esne mindenkire. Nem gondolom, hogy szerzői jogsértés lenne. Ismerek olyat aki megvette az angolt, a családba mindenki végigment rajta (4 ember) és végül amikor már haladó szintre lépek odaadták egy rokonnak ajándékba, akinek német tudása volt eddig. (Ezt csak igazolásképpen írom, hogy nem jogsértő szándékkal oszlana meg a költség rajtunk)

2016. júl. 14. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
vásárlás*
2016. júl. 14. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
ÉS mégis hogyan osztozkodnál egy vadidegennel?
2016. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted van olyan hülye, aki egy idegennel közösen vesz valamit ? Főleg drágán.
2016. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-es, 4-5 naponta van kiállítás Budapesten, elmehetünk közösen megvenni a könyvet, utána vagy azonnal vagy megbeszélés alapján (vagy kettéosztás alapján, hogy ki melyik részét fénymásolja stb) nekem csak annyi célom van ezzel az egésszel, hogy ne a teljes összeget kelljen kifizetni és tudom, hogy más is van, aki érdekelt a fent felsorolt valamelyikében. A kreatív norvég az egész sorozat egyik legszínvonalasabban kidolgozott nyelve, a portugált pedig már élőben láttam, végigfutottam a könyvön. A kiejtés 3 oldalon keresztül, a könyv végére a középfoknak megfelelő kifejezések, leginkább az igényesség jellemzi.

7-8K-t megadnék a könyvért azonnal, de 22-t néhány hónapra lebontva tudnék, albérletet fizetek és diákmunkában dolgozok

2016. júl. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!