Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult valaki közületek...

Tanult valaki közületek egymaga, tanár segitsége nélkül angolul?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehet és egyáltalán lehet e segitség nélkül B1-es szintet elérni?Kinek hogyan sikerült,napi mennyi időt szánt rá?

2016. júl. 14. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A kezdet nehéz. Szerintem pont akkor kell a tanár és később nem annyira. B1ről akàr c1re is el lehet jutni egyedül. De az első hónapok, az alapok szerintem fontosak, hogy jól legyenek lerakva. Nehéz egyedül kibogozni.
2016. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tanultam tanár nélkül elég intenzíven.

4 hónap alatt egy gyenge középfokú szintet értem el egymagam. Addig nem tanultam angolt. Ezután kicsit elhanyagoltam mert a suliban is elkezdtem tanulni, szóval eléggé lelassult a fejlődésem, de még így is meglett a felsőfokú nyelvvizsga rá két évre.

2016. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!