Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanárhoz vagy nyelviskolá...

Magántanárhoz vagy nyelviskolába érdemes mennem, ha már tanultam pár év spanyolt és szeretnék nyelvvizsgát, de a jelenlegi tudásom inkább kezdő?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyelviskola
2016. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyikbe érdemes? Melyik éri meg?
2016. júl. 17. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Én németből járok a Hunkárba. Tavaly angolból voltam, de nekem nagyon tetszett.

Spanyolból nem tudom, hogy milyenek vannak, de én biztos nem mennék magántanárhoz, mert szerintem csak pénzkidobás. Akárhány nyelvtanárnál voltam magánóra szinten, mindegyik csak az időt húzta. Nagyon kiábránsultam az ilyen tanárokból.

2016. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a tanfolyam?
2016. júl. 17. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő mellett szólnak érvek. Inkább az a kérdés, hogy NEKED melyik fekszik jobban. Szeretsz csoportban tanulni, vagy jobban érzed magad, ha csak veled foglalkozik a tanár?
2016. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Aki csak az időt húzza, az nem magántanár, hanem tolvaj! Nagyon kevés kivételtől eltekintve, mind ilyen!
2016. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Kizárólag magántanár! (Ha nem felel meg, bármikor otthagyhatod, te döntesz.) Ami időrablás, az pont a nyelviskola. Magától értetődő.
2016. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
A nyelviskola is rabol, csak az indirekt módon teszi!!!
2016. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!