Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valamilyen alkalmazás...

Van valamilyen alkalmazás amivek tanulhatok japánul?

Figyelt kérdés
Találtam párat, de nem voltak jók, ti tudtok valami jót?
2016. júl. 22. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz-e egy másik nyelvet jól? Mondjuk angolról tanulnál-e japánul vagy más nyelvről, amit jól tudsz? Mert magyarról nem nagyon tudok japán nyelven tanító alkalmazást, bár lehet, hogy van, csak én nem ismerem.
2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval, hogy ne minősüljön reklámnak ezért nem adhatom meg a linket a teljesen ingyenes japán tanulás egy lehetséges módjára, illetve a japán nyelvtanulást ingyenesen segítő applikációra.

Ha elsődlegesen nyelvtanulásként tekinted, akkor elég jól fogsz benne haladni.


Angol nyelvről tanulhatsz japánul ezzel az ingyenes mobil applikációval. (sajnos magyar még nincs benne, de 20 további nyelv az igen)


Keress rá a JW Language alkalmazás - ra, és az első találatot nézd meg. Sok sikert!

2016. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2016. júl. 24. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Japanese 1-et szoktam használni, de az amolyan gyakorlás, mintsem tanító jelleg. Igazából az N5-ös szint fontosabb tudnivalóit gyakorolhatod benne, kezdve a hiraganával katakanával, egészen a -Te formáig. Kell hozzá a szókincs, mert lényegében az egész japánul van, de ha az megvan, akkor nagyon nagy segítség.
2016. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!