Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oxford Angol Nyelvtan mellé...

Oxford Angol Nyelvtan mellé kiegészítő nyelvtani gyakorlatokat tartalmazó könyveket ajánlanátok? Ami kb hasonló felépítésben halad előre, és van hozzá megoldókulcs is.

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 14:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyedül használom, így hasznosabbnak érezném, ha több feladatot is csinálnék az adott témákban, mint a fent említett könyvben van. :)
2016. júl. 25. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elég korlátozott.


Én itt kaptam Stanley 3000 féle könyvet, amivel az a baj, hogy bár rengeteg a feladat, illetve van megoldókulcs is....

Csak épp össze-vissza vannak a feladatok.

Egyik mondatban még present simple, a következőben meg már melléknevek.

Aztán prepozłció, majd future.

2016. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nem mondtad, hogy milyen struktúrában kéred. :D

Van 3 kötet 1500-as Stanley is, az nyelvtani fogalmak szerint strukturált, de csak két kötet van meg. :)

2016. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No, kérdező... Az Oxford Practice Grammar kötetek is nyelvtani fogalmak szerint strukturáltak. Feltételeztem, hogy ezeket már megnézted. De eszek szerint nem.
2016. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!