Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » NEMZETKÖZI NYELVVIZSGA....

NEMZETKÖZI NYELVVIZSGA. Tudnátok olyan nyelvvizsgákat írni amik 100 százalék hogy nemzetközileg elfogadottak?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyelvvizsgát tenni, és ebben szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mit válasszak. Tehát arra kérlek hogyha tudtok, írjatok nyelvvizsga fajtákat, de ne csak ennyit hanem ha kérhetlek titeket és értetek is hozzá akkor azt is hogy ez meg ez miért jó, miért ajánljátok, meg hogy egyáltalán jobb-e a nemzetközileg, mert elfogadják külföldön.

Szeretnék ebben tájékozottabb lenni, szóval aki ért hozzá írjon!:)



2016. júl. 29. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egységesen jó nyelvvizsga. Vannak országok, ahol IELTS -t kérnek, van ahol TOEFL-t, a britek a Cambridge-t. De elvileg a TELC is nemzetközileg elismert. Szóval attól függ, hová akarsz menni és mire kell a nyelv?
2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pontosan. A többi nem érdekel (így hát nem tudom, de), a Cambridge nyelvvizsgaközpont honlapon például fel van sorolva, hogy mely intézményekben fogadják el.

A TOEFl meg hivatalosan csak 2 évig érvényes, azt is meg kell gondolni, hogy mikor teszed.

2016. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvről beszélünk?
2016. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Angol nyelvről van szó.


A TOEFL semmikéépen. Nem most van rá szükségem, csak minél hamarabb meg akareom csinálni, mert most több a szabadidőm, mint a jövőben.

A CAmbridget nem ismerem..

2016. júl. 29. 12:51
 5/15 A kérdező kommentje:

1.

vannak céljaim, terveim, de még nem vagyok ott hogy pontosan tudjam mit fogok csinálni

esetleg külföldön tanulni, vagy dolgozni


nem ez a lényeg elsősorban az egyetemre való jelentkezésre fog jó pontokat jelenteni, csak azért szeretnék ilyet, hogy később, évek múlva is hasznos legyen, ne csak magyarországon tudjak vele érvényesülni, hanme bárhov vet a sors, hasznos legyen.

2016. júl. 29. 12:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nyelvvizsga, amit bárhol elfogadnak. Területspecifikus. Sajnálom. De hiába van Cambridge vagy TOEFL nyelvvizsgád, ha pl. egy Ausztrál vízumhoz min. 7-es IELTS kell. Nincs olyan, ami mindenhol jó.
2016. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Rendben van én ezt megértem és elfogadom.


De most olyan nincs is hogy Magyarországon csinálok egy nyelvvizsgát, és mondjuk az USA-ban( csak mert az jó mmessze van, másik földrész) elfogaják?



Jah, egyébként az euroexamot ajánlották, arról mit tudtok?

2016. júl. 29. 13:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova sodor az élet, de nem hinném, hogy Ausztráliába..Bár sosem lehet tudni
2016. júl. 29. 13:01
 9/15 A kérdező kommentje:

"megfelel az Európa Tanács által ajánlott Közös Európai Referenciakeret (KER) elvárásainak"

ez azt jelenti hogy Európában (leglábbis több országban) elfogaják?


*****

Ha mondok pédákat akkor tudtojk modani hogy ott miket fogadnak el?

Mert Angliára mondtátok a Cambridget, és mondjuk Németország, Dánia, AMerika(USA)? vagy mittudomén Olaszország, Spanyolország, Franciao.?

*****

2016. júl. 29. 13:06
 10/15 A kérdező kommentje:

*A TELC 19 európai országban van jelen és több mint 3000 vizsgahelyen végez nyelvvizsgáztatási tevékenységet*

wow

2016. júl. 29. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!