Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Új iskolába fogok menni,...

Új iskolába fogok menni, vajon beérem a többi diákot az erdélyi oktatáshoz képest? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A 21. kerületben, Pesterzsébeten egy József Attila Nyelvoktató iskolába fogok menni 7.-be. Ezen belül angol-ének szak. Az lenne a kérdésem, hogy van-e közületek valaki aki el tudná mondani, hogy kb. hol tartanak angolból az anyaggal, és énekből is hol tartanak, mivel szeretnék egy kicsit pótolni. Szerintetek nagyon lehagytak az itteni diákok Erdélyhez képest (én itt tartok: Irregular verbs, de mar meg van a : present simple, past simple, present continues és a preposition of place) ??

2016. aug. 1. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem ide járok, de hidd el, ha igazán akarod, akkor sikerülni fog. :) Majd amikor ott leszel, kérj jegyzeteket, barátkozz, haverkodj. Menni fog!
2016. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ismim 8. után iratkozott be olyan gimis osztályba, ami már 4.-től vagy 6.-tól működött, szóval egy meglévő osztályba csatlakozott be általánosból, és volt valami ilyen, hogy kérdezte a tanár ilyen meglepve és keveselve, hogy "Ezt tudod angolból?" De amúgy pedig követeltek a mi általános sulinkban is angolból, szóval ez nekem fura volt; két évben ugyanaz volt a tanárunk, és ő nagyon követelt, és tudtuk is; na mindegy, szóval az a lényeg, hogy fel tudott zárkózni.
2016. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!