Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes megvenni online német...

Érdemes megvenni online német nyelvtanulás csomagot?

Figyelt kérdés
[link]

2016. aug. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már csak ránézése sem vásárolnék ilyen honlapról.
2016. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én javasolnám, hogy a pénzből inkább nyelviskolába vagy német tanárhoz menj el :)
2016. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan tenyérbemászó képe van ennek a figurának, na meg ahogy beszél... Ezt fél perc után leütném, nemhogy fizessek érte. Meg hülyeséget beszél (mármint arról, hogyan kell egy nyelvet tanulni), egy videóba belenéztem, elég is volt.
2016. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó német tanár ismerősöm van. Skype-on is tanít. 100x ő, mint egy ilyen videocsomag nulla visszajelzéssel. Ráadásul youtube-on ezer meg egy ilyen csatorna van teljesen ingyen.
2016. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit akarsz venni, ajánlom a PONS könyveit, olcsóbb is, de az legalább használható és lehet belőle tanulni rendesen, egyedül is. Mondjuk a német részét nem ismerem, de az olasz nagyon jól meg van csinálva.
2016. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!