Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Angolra leforditaná...

S. O. S Angolra leforditaná valaki ezt a pár mondatot?

Figyelt kérdés
Magyarországon élek.Elderektől kaptam A mormon könyvét,és most olvasom pár napja.Számomra ez egy új könyv.Én nem vagyok mormon,csak hivő.Gondolkoztam,hogy talán át térek,de én Református vagyok.Te születésed óta mormon vagy ? Én csak kicsit tudok angolul.Most egy jó ember forditotta le ezt a néhány mondatot.

2016. aug. 3. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Javitás: Most egy jó ember forditotta le ezt a néhány mondatot,a kérésemre segitett.
2016. aug. 3. 12:52
 2/4 A kérdező kommentje:
hibás a billentyűzetemen a hosszú I-billentyű ezért irtam rövid I betűket
2016. aug. 3. 12:53
 3/4 anonim válasza:

I live in Hungary. I have got The Book of Mormon from Elders, and now I have been reading it for a few days. This is a new book for me. I'm not a Mormon, only a believer. I have been thinking about I convert maybe, but I am a Calvinist. Are you a Mormon since you were born? I don't speak English very well. This time a good person translated these few sentences, she helped at the request of mine.


Azt, hogy csak egy kicsit beszélek angolul, átírtam csöppet, mert szerintem így jobban hangzik.

I don't speak English very well= Nem beszélek túl jól angolul.

De ha neked jobban tetszik, írhatod úgy, ahogy te mondtad: I only speak a little English.


Lehetnek benne apró hibák, mivel még mindig tanulom az angolt, de minden amit leírtál benne van és teljesen érthető :) (szerintem helyes a fordítás, de javítsatok ki ha hibáztam valahol)

2016. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget !
2016. aug. 5. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!