Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy ment az április...

Kinek hogy ment az április 17-ei Telc nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
várom a válaszokat :)
2010. ápr. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én akartam menni, de 11én megtudtam, hogy sikerült a márciusi:D
2010. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mehetett volna jobban is. szerintem elég nehéz volt, főleg az írásbeli részben az első címkeresős feladat meg az utolsó, szókiegészítős. a címek több mint felét pölö nem is értettem...wtf. a szóbeli jól ment. csak sokan voltak, a szóbeli előtt sokat kellett várni. elfáradtam. :) és neked?
2010. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanaz mint neked :) Az írásbeli szokatlanul nehéz volt a gyakorlófeladatokhoz képest, szóval nagyon bízom, hogy valahogyan átcsusszanok :)
2010. ápr. 19. 15:18
 4/5 anonim válasza:
neekem is a címkeresős volt nehéz. ja meg a levél nem lehketett olyan szép teljes kerek, mert azzal kellett eltölteni az időt , hogy osszam be nem is az időt, hanem a helyet. alig volt hely rá. maga a címzés a negyede volt plusz még a sorkihagyások a formája miatt....
2010. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem meg pont a gyakorlásokhoz képest volt egyszerű az írásbeli :D a szóbelinél én is későn kerültem sorra.de szerencsére meglett mind a kettő :) már várom,hogy mehessek a biziért :D
2011. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!