Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyorstalpalo telc nyelvvizsgara?

Gyorstalpalo telc nyelvvizsgara?

Figyelt kérdés

13-i angol b2 complex telc nyelvvizsgara megyek. Sajnos csaladi gondok es munka miatt nem volt idom keszulni eddig. Minden heten jarok tanarhoz, rengeteg tetelem ki van dolgozva, mar csak at kell olvasgatnom oket es nehany kifejezest megtanulnom. Ugyerxmzem a szobeli biztos meglesz, arra fel eve folyton keszulok. Levelet nagyon sokat irtam mar, csak at kell olvasgatnom a kifejezeseket. Viszont magara az irasbeli reszere nem keszultem meg. Hogy tudnam az elkovetkezendo 5 napban maximalizalni a tudasom? Megoldom az osszes feladatsort a konyvbol. Ismertek olyan oldalakat ahol erre iranyitott szo es nyelvtan gyujtrmeny van?

Sajnalom az ekezet nelkuli irast, a billentyuzetem beadta a kulcsot.

Elore is koszonom a valaszokat

16L


2016. aug. 8. 14:23
 1/1 Azrael666 válasza:

Szia . Hova mész pontosan vizsgázni? település.

Ha közel laksz tudok adni neked rendes vizsga lapokat amik ki vannak tőltve stb

2016. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!