Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi kell egy középszintű...

Mi kell egy középszintű nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

Németből szeretnék nyelv vizsgázni 2 éven belül és arra lennék kíváncsi, hogy ehhez kb hány és milyen típusú szavakat lenne érdemes tanulgatni. Sajnos tanfolyamra még nem tudok beiratkozni időhiány miatt, de gondoltam addig rákészülök egy kicsit. Mit ajánlanátok? Miket tanuljak vagy nézzek át?

Iskolába 8 évig tanultam németet. Bár ezt nem nagyon tudom sajnos felhasználni. Mondatösszerakás és ilyesmi nincsen meg csak jobban szavakat tanítottak.



2016. aug. 10. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igen lehet megmondani. Beszélgetni kell tudni valamilyen témakörről. Nekem segített, hogy angol újságokat, fórumokat, könyveket kezdtem el olvasni. Ott azért elég sokféle szó található, kis szorgalommal rengeteget lehet tanulni. Van egy ilyen program, Anki-nak hívják, amivel lehet tanulni a szavakat, állítólag jó dolog.
2016. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ez hasznosnak tűnik :)
2016. aug. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!