Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magantanar vagy nyelviskola?

Magantanar vagy nyelviskola?

Figyelt kérdés

Angol felsofoku nyelvvizsgara lenne szuksegem. Gondolom, kozepszinten vagyok, mert az atlagos ujsagcikkeket gond nelkul megertem, filmeket is tufok felirattal nezni. Bar ki tudja, mar 6 eve, hogy megcsinaltam a kozepfokut. :)


A kerdes az lenne, hogy mivel eleg keves penzt tudok raszanni, ezert gyujtsek nyelvtanfolyamra vagy pedig jarjak magantanarhoz meg akkor is, ha peldaul csak hetente 1x tudnek vele osszefutni? Melyik lenne jobb?


2016. aug. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Magantanár + italki
2016. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mgántanár, tudok egyet ( budapest)
2016. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg nem aktualis, de irhatsz reszleteket privatban, kivancsi vagyok. :) elso calaszolonak is koszonom.
2016. aug. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!