Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megcsinálható a felsőfokú...

Megcsinálható a felsőfokú angol nyelvvizsga erős középfokról,3 hónapnyi itthoni készüléssel, anyanyelvű tanárral?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanár mit mond?
2016. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán. Persze, de ha esetleg elsőre nem sikerül, akkor se keseredj el. A nyelvtanulásra fordított idő és pénz bőven mégtérül.
2016. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, de attól is függ melyik, origos, Cambridge vagy ielts?

Vagy van az a legegyszerubb magyar nyelvvizsga , aminek nem is jut hirtelen az eszembe a neve.

2016. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és arra készülj fel, hogy a felsőfokú nyelvvizsga szerintem olyan, hogy egy angol betanított munkás 8 általánossal nem tudja letenni. Szóval kell hozzá egy bizonyos fokú általános műveltség, tájékozottság a világ dolgaiban. Van érettségid esetleg diplomád már? Mert akkor ilyenből nem lesz gond. Olvass utána pár dolognak, hogy pár mondatot arról is tudjál mondani, ami nem a te szakterületed vagy nem esik az érdeklődési körödbe.
2016. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, van egy alapszakos diplomám, most a mesterhez kellene a felsőfok. Nyáron már készülgettem rá, olvastam cikkeket, tanultam szavakat, csináltam pár szövegértési feladatot is. Eleinte nem ment jól, most már úgy 50-60%-ra megcsinálom a többségüket. Közben igyekszem a filmeket is angol hanggal, angol felirattal nézni. ECL vagy TELC nyelvvizsgában gondolkodom.
2016. aug. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!