Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az írásbeli kommunikációt,...

Az írásbeli kommunikációt, fogalmazást hogyan tudnám autodidakta módon fejleszteni? (angol)

Figyelt kérdés

Egyetem végén egy középfokú nyelvvizsgát tettem le angolból (nem egy internacionálisan elismertet, hanem csak az egyetemen belül megrendezettet, tehát a színvonal nem olyan magas). A hallás utáni értéssel nincs gondom, az megy a legjobban. Szerintem amiatt is, mert a sorozatokat mindig angolul néztem, felirat nélkül. Most olvasásba kezdtem, és eljutottam egy olyan szintre, hogy a nem túl komplikált nyelvezetű regényeket (Agatha Christie) gond nélkül megértem, olyan mintha magyarul olvasnék. Az írással azonban gondban vagyok. A múltkor egy motivációs levelet kellett megfogalmaznom egyik állásinterjúra és nagyon nehezen ment. Pedig az nem is szakmai szöveg.


Ezt a részt (az írásbeli kommunikációt, fogalmazást) hogyan tudnám autodidakta módon fejleszteni? Tanfolyamon most nincs lehetőségem részt venni, babát várok és van napi kb egy órám a gyakorlásra.


2016. szept. 2. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!