Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kijavítanátok a hibáim ebben...

Kijavítanátok a hibáim ebben a szövegben? (Angol)

Figyelt kérdés

A "távkommunikációról" kell írnom, az előnyökről és hátrányokról. Szerintem sok hiba van benne. Segítenétek? Előre is köszi!


The benefits of the telephone, msn, an e-mail that faster, the great distance obstacle, and you are free or cheaper.


He has disadvantages on the other hand. You don't meet the people, you don't see them, you don't hear their voice, you don't see that they respond. Much more impersonal


2010. ápr. 21. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

a második mondatot kijavítom ,mert az elsőt nem igazán értem!

It has( mer ugyebár a telekommunkáció semlegesnem)

meet people(nem kell the)

you don't see how they respond( nem látod hogyan válaszolnak-ra gondoltál szerintem?) inkább azt kéne odaírni ehelyett, hogy you dont see their reactions or metacommunicational messages.

2010. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged!:) Az első mondat elvileg arról szól, hogy az előnyei a telefonnak, msn-nek és e-mailnek azok, hogy gyorsabb, olcsóbb vagy ingyenes, és nem okoz gondot a távolság sem.


Ha ebben még tudnál segíteni, megköszönném!:)

2010. ápr. 21. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
The Telephone, msn and e-mail all have their advantages. They are fast, cheap or free, and they cover great distances.
2010. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!:)

Kedvesek vagytok!

2010. ápr. 21. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel értek egyet. Én még annyit hozzátennék h az On the other hand-et én a mondat elejére tenném.
2010. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szívesen!

sok sikert az angolhoz!

2010. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. ápr. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!