Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciások! Olyan szavak...

Franciások! Olyan szavak kellenek amik magyarok, de hasonlítanak a franciára. Tudtok mondani minél többet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Randevú
2016. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

pikönikö

giotín

2016. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. szept. 4. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Matiné/
2016. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BringaManó ***** válasza:
úgy látom, eddig senkinek sem sikerült olyan választ adnia, amire kíváncsi voltál... (nyilván ilyen "szilvalé" meg "dől a lé" meg "lepottyansz" meg hasonlók kellenének, amelyek nem franciából jönnek)
2016. szept. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ejnye, BuciMaci, miért nem kattintasz rá a linkre, amit megadtam?
2016. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BringaManó ***** válasza:

Megtettem, és láttam, hogy szépen illik a többi három, francia /eredetű szavakat tartalmazó válasz közé... (Tartalmazza is az oldal az összeset, amit ők írtak.)


De lehet, hogy tévedtem: ha mégis ilyenekre (vagyis francia eredetű szavakra) vágyott a kérdező, akkor elég bénán volt megfogalmazva a kérdés... ("amik magyarok, de hasonlítanak a franciára")

2016. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úr isten ilyenen összeveszni gyerekek..nekem tökéletesek voltak a válaszok,de ha rosszul tettem fel a kérdést elnézest..megigérem gyakorolni fogom a fogalmazást..
2016. szept. 5. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne félj, kérdező, mi soha nem vezekszünk BringaManóval (én neveztem el - többek között - BuciMacinak is), legfeljebb csipkedjük egymást.

Legtöbb esetben egyetértünk, ha pedig nem, akkor szépen, kultúráltan meghallgatjuk a másik véleményét.

Ilyesmi is előfordul ezen az oldalon, sajnos elég ritkán! :)

2016. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!